Nasıl Çalışıyoruz?


Kumaşlara şekil verip, ortaya bir gelinlik çıkartmak bir sanattır. Gelinlik seçiminde ilk iş bir model belirlemektir. Gelinlik modelinizi seçerken Gelinlik Modelinin vücut ölçülerinize , orantılarınızı ve tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. 

Size uygun modeli seçmek için birlikte yola çıktığınız Aysel Moda Evi’nin tecrübelerine güvenmelisiniz. Biz Aysel Moda Evi olarak; Gelinlik Modelleri konusunda çok hassas davranmaktayız. Tasarımcılarımız size en uygun modeli seçip tasarlamakta uzmandırlar. Modele beraberce karar verdikten sonra sıra provalara geldi. İlk prova baz saten provasıdır. 

Yaka açıklığı ve boy bu provada şekillenir. İkinci aşamaya geçtiğimizde ki bu çatı provadır. Gelinliğiniz büyük ölçüde ortaya çıkmıştır. Üçüncü ve son aşama kontrol provasıdır. Artık Gelinlik tamamen ortaya çıkmıştır ve sizin düğüne yakin ölçülerinizin değişebileceği göz önünde bulundurularak ölçü kontrolü yapılacaktır. 


Sonrasında artık mutlu son. Gelinliğiniz tüm detaylarıyla o gün size kendinizi bir prenses gibi hissettirmeye hazırdır artık. Umarız, her şey sonuna kadar güzel, mutlu ve unutulmaz olur sizin için.